Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres Semily

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
097 EX 947/20
Vyřizuje:
Mgr. Petra Eliášová
Draží:
Mgr. Petra Eliášová
Odhadní cena:
215.000,- Kč
Nejnižší podání:
143.333,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Semily

Související dokumenty

Dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Dražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres SemilyDražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres SemilyDražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres SemilyDražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres SemilyDražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres SemilyDražba id. 1/6 RD s pozemkem v obci Košťálov, okres Semily
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Draženou nemovitou věcí je podsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva s využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou eternitovými šablonami. Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové, části obce Košťálov, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Parkování je možné ve vlastní garáži. Pozemky leží ve sklonitém terénu, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné zpevněné komunikaci, na pozemku p.č. 1641/7 - ostatní plocha, který je ve vlastnictví Obce Košťálov. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní vodovod. Dle informací ČSÚ v obci Košťálov je dále možné napojení na tyto inženýrské sítě: plynové vedení. Vnitřní dispozice objektu nebyla zjištěna, neboť přes písemnou výzvu nebyl povinným předmět ocenění zpřístupněn.
Původní stáří objektu je dle odborného odhadu zpracovatele z roku 1980. V průběhu své celkové životnosti objekt procházel postupně rekonstrukcemi a modernizacemi prvků krátkodobých životností. Proběhla výměna oken, parapetů a žlabů. Celkový technický stav a údržbu lze ke dni ocenění uvažovat jako stavba se zanedbanou údržbou (předpoklad provedení menších stavebních úprav).
Za rodinným domem, vlevo, je situována dřevěná kůlna pod pultovou střechou krytou provizorní krytinou. U objektu, vpravo (pohled z přístupové komunikace), se nachází přístřešek pro auto pod pultovou střechou krytou provizorní krytinou. Na přední část objektu navazuje garáž ze smíšeného zdiva pod pultovou střechou krytou plechovou krytinou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace