Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba id. 1/2 RD s pozemkem ve Svojetíně

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
097 EX 14018/11
Vyřizuje:
Mgr. Filip Urban
Draží:
Mgr. Filip Urban
Odhadní cena:
780.000,- Kč
Nejnižší podání:
520.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
07.12.2022, 10:00
Konec dražby:
07.12.2022, 10:30
Dražební jistota:
200.000,- Kč
Minimální příhoz:
2.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Rakovník

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Dražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve SvojetíněDražba id. 1/2 RD s pozemkem ve Svojetíně
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Předmětem dražby je přízemní rodinný dům ze smíšeného zdiva bez využitého podkroví pod sedlovou střechou s polovalbami krytou taškou pálenou (bobrovkou). Objekt je situovaný do nepravidelného tvaru, nachází se v zastavěné, okrajové části obce Svojetín, v řadové zástavbě jako samostatně stojící. Parkování je možné ve vlastní garáži nebo na vlastním pozemku. Pozemky leží v rovinném terénu s terénním zlomem, tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné zpevněné komunikaci ve vlastnictví obce Svojetín. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace a obecní vodovod.
Na pozemku p.č. St. 19 se nachází vedlejší stavba s pultovou střechou krytou plechovou krytinou, na kterou vpravo navazuje přístřešek ocelové a dřevěné konstrukce s pultovou střechou krytou plechovou krytinou.
Za rodinným domem je situována přízemní, zděná vedlejší stavba s pultovou střecho krytou vlnitým eternitem, na kterou dále navazuje přízemní, zděná vedlejší stavba s pultovou střechou krytou vlnitým eternitem. Na tuto vlevo navazuje přízemní, zděná kůlna s pultovou střechou krytou taškou pálenou.
Vedle rodinného domu, vlevo, se nachází přízemní, dřevěná kůlna se sedlovou střechou krytou šindelem.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace