Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba bydlení s pozemky v Ledči nad Sázavou

Aktuální stav dražby:
aktivní

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
097 EX 3759/14
Vyřizuje:
Mgr. Filip Urban
Draží:
Mgr. Filip Urban
Odhadní cena:
2.658.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.772.000,- Kč

Informace o dražbě

Začátek dražby:
07.09.2022, 10:00
Konec dražby:
07.09.2022, 10:30
Dražební jistota:
300.000,- Kč
Minimální příhoz:
2.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Havlíčkův Brod

Související dokumenty

Dražební vyhláška
Znalecký posudek
Dražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad SázavouDražba bydlení s pozemky v Ledči nad Sázavou
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Dražená nemovitost je částečně podsklepena, má dvě nadzemní podlaží, má dvě bytové jednotky (4+kk, 2+1), z jihovýchodní strany navazuje původní stavba maštale. Půdorys budovy je ve tvaru písmene T, krov dřevěný vázaný valbový a sedlový, krytina z asfaltových šindelů, klempířské prvky z Pz plechu. Obvodové a vnitřní stěny jsou zděné, stropní konstrukce jsou rovné, omítané, venkovní omítky vápenocementové stříkané, vnitřní jsou hladké štukové, podlahy místností v přízemí jsou betonové, nášlapné vrstvy PVC, keramická dlažba nebo plovoucí podlaha, podlahy v patře jsou dřevěné, nášlapné vrstvy PVC.
Byt 1 (4+kk) se nachází v jižní části budovy, je mezonetový, v kuchyňském koutě je linka, elektrický sporák, sporák na tuhá paliva, dvojdřez a krbová vložka s výměníkem, na podlaze PVC. V koupelně je vana a umyvadlo, na stěnách obklad, na podlaze dlažba. Na samostatném WC kombi klozet, elektrický zásobníkový ohřívač TUV, stěny bez obkladu, na podlaze keramická dlažba. V patře tři obytné místnosti a WC. V suterénu jedna sklepní místnost s domácí vodárnou. Vytápění je krbovou vložkou na tuhá paliva s výměníkem a výdechy vzduchu do místností, ohřev teplé vody elektrickým zásobníkovým ohřívačem.
Byt 2 (2+1) se nachází v severní části budovy, je jednopodlažní, v kuchyni je linka s elektrickým sporákem, na podlaze PVC, v koupelně je vana, sprchový kout, elektrický zásobníkový ohřívač TUV, stěny obloženy, na podlaze dlažba. Na samostatném WC kombi klozet, stěny obloženy, na podlaze dlažba. Vytápění kamny na tuhá paliva, ohřev teplé vody elektrickým zásobníkovým ohřívačem.
Budova má veřejnou přípojku elektřiny. Zdroj vody z vlastní studny, splašková kanalizace je svedena do vlastní jímky.

Věcná břemena , výměnky a nájemní, pachtovní či předkupní práva, která prodejem nemovitých věcí
v dražbě nezaniknou dle ust. § 336a odst.1 písm. d) o.s.ř.):
Věcné břemeno zřízené pro rodiče povinného na základě smlouvy darovací, o zřízení věcného břemene č. NZ 205/2010 ze dne 13.12.2010, právní účinky vkladu práva ke dni 15.12.2010, spočívající v doživotním a bezplatném právu bydlet a užívat uvedené nemovité věci.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace